طرز تهیه آبنبات تنگ ماهی برای عید نوروز

طرز تهیه آبنبات تنگ ماهی برای عید نوروز


جذب بازاریاب بیمه

منظور از بازاریاب بیمه شخصی است علاقمند به کسب درآمد از طریق عرضه خدمات بیمه ای که همکار نماینده صدور مرتبط می باشد و تحت نظارت وی فعالیت می کند. این فعالیت می تواند به صورت تلفنی، مراجعه حضوری به مشتریان احتمالی و سایر روش های معمول صورت گیرد و درآمد حاصله، درصدی از کارمزد فروش بیمه نامه مطابق با آئین نامه های مصوب بیمه مرکزی می باشد، لذا تعهدی برای پرداخت حقوق ثابت و پوشش بیمه تأمین اجتماعی وجود نخواهد داشت .

عملکرد

کارایی

قیمت

دسترسی

بسیار خوب!

منظور از بازاریاب بیمه شخصی است

منظور از بازاریاب بیمه شخصی است علاقمند به کسب درآمد از طریق عرضه خدمات بیمه ای که همکار نماینده

امسال تصمیم گرفتم آبنبات از نوع چوبیش اون هم به شکل تنگ ماهی واسه هدیه نوروزی درست کنم….اسمش رو گذاشتم: “آبنبات چوبی تنگ ماهی قرمز عید نوروز”
اسم این یکی رو نمیشه گذاشت رسپی … از بس که ساده است! ولی من دوستش دارم چون یاد بچگیهام میندازدم. وقتی خیلی بچه بودیم مامانمون واسمون آبنبات درست میکرد. ما هم که خیلی کوچولو بودیم از اول تا آخرش تو دست و پاش می پلکیدیم تا آبنبات ها ببنده. تا اونجایی که یادم مونده معمولا تابستونا بود ولی من امسال تصمیم گرفتم آبنبات از نوع چوبیش اون هم به شکل تنگ ماهی واسه هدیه نوروزی درست کنم….اسمش رو گذاشتم: “آبنبات چوبی تنگ ماهی قرمز عید نوروز”… فقط یه تریلی لازم داره اسمش رو حمل کنه!
با این مقداری که میگم میشه ۳ تا ۴ تا آبنبات تنگی درست کرد
شکر ½ لیوان
آب ¼ لیوان
سرکه سفید نصف ق غ
آبلیمو نصف ق چ
همینطور که در تصویر مشاهده میفرمایید من توی تنگم ماهی قرمز دارم که حتما متوجه شدید که پاستیله. در هر بسته “اوشن پارک” مارک “ببتو” ۳ تا دونه پاستیل ماهی قرمز هست که میتونید از بازار تهیه کنید. بقیه اش رو هم که کوسه و اسب آبی و صدف و ستاره دریایی و هشت پا و … هست رو بذارید واسه آینده شاید لازم شد
happy wheels 2